O FIRMIE

Od rozpoczęcia działalności w 1999 roku, specjalizujemy się w projektowaniu i budowie terenów zieleni. W okresie tym zrealizowaliśmy szereg realizacji zarówno dla inwestorów prywatnych, instytucji publicznych jak i wielkich międzynarodowych konsorcjów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze terenów zieleni począwszy od wykonania dokumentacji projektowej do pełnego nadzoru i realizacji inwestycji.

Profesjonalizm   oraz   duże   doświadczenie   (poparte   wieloma referencjami) gwarantuje pełną satysfakcję inwestora. Zapewniamy   nadzór       specjalistów   posiadających    niezbędne wykształcenie, oraz wszelkie uprawnienia wymagane przy realizacjach terenów zieleni.

W 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat projektowania i instalacji systemów automatycznego nawadniania amerykańskiej firmy TORO światowego lidera w swojej branży.

W latach 2006-2010 uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach związanych z najnowszymi technologiami branży: OASE , SOLL , ZINCO, NETLON itp.

Od 2007 roku jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Terenów Zieleni i Architektów Krajobrazu „Zieleń Polska" (SAK) zrzeszonego w European Landscape Contractors Association ECLA.


 

Stale poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach branżowych w kraju i za granicą. Zapewniamy zaangażowanie na każdym etapie realizacji inwestycji. Działamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy